Image Alt

Вентиляція і кондиціонування

Вентиляція і кондиціонування

Проектування систем вентиляції та кондиціонування

Монтаж промислової вентиляції

Монтаж повітроводів

Монтаж побутових вентиляторів

Монтаж касетних кондиціонерів

Монтаж настінних кондиціонерів

Монтаж підлогово-стельових кондиціонерів

Монтаж дахових кондиціонерів

Переваги компанії

Гарантія якості виконаних робіт

Мінімальні терміни

Конкурентоспроможна вартість

Якісний сервіс обслуговування

Види вентиляційних систем

Система складається з припливної конструкції, витяжної установки, повітропроводів, фільтрів та ін. Для монтажу використовуються різні види вентиляційного обладнання:

 • побутові вентилятори;
 • моноблочні установки;
 • складальна кліматична техніка.

При виборі пристроїв враховуються тип і параметри приміщення. Установка вентиляційних систем може проводитися на етапі будівництва або при реконструкції будівлі. Вони виконують ряд функцій: забезпечують надходження повітря і його фільтрацію, усувають неприємні запахи, токсичні домішки, тютюновий дим, запобігають скупчення вологи.

Етапи монтажу

Організація вентиляційної системи включає комплекс робіт. Перший етап – виїзд на об’єкт і його огляд, архітектурне вивчення будівлі. При проектуванні враховуються: наявність, тип обладнання, прив’язка до вузлів, призначення приміщень, чисельність людей. Майстри складають креслення складних блоків, фіксуючи зазори, можливі обходи несучих конструкцій.

Після затвердження інженерних рішень узгоджується вартість і терміни. Майстри приступають до своїх завдань після часткової або повної передоплати, необхідної для закупівлі матеріалів.

Інженери слідують плану і дотримуються узгоджені терміни. Монтаж вентиляційного обладнання завершується перевіркою експлуатаційного стану. Клієнт підписує акт виконаних робіт. Вентиляція вводиться в експлуатацію. Ми гарантуємо безперебійність функціонування приладів.

Завдання інженерів при проектуванні вентиляції

Побутова та промислова вентиляція вимагає професійного підходу. Основні завдання, поставлені перед інженерами:

 • розрахунок повітрообміну по всіх приміщеннях;
 • визначення загальної витрати повітряних мас і показника втрати тиску;
 • розрахунок звуку на вході і виході повітря з розподільних пристроїв.

За результатами розрахунків проводиться вибір вентиляційної техніки, місця монтажу та проведення автострад. Комунікації, встановлені нашою компанією, відповідають вимогам нормативно-технічної документації за рівнем шуму і вібрацій.

Розцінки на монтаж вентиляційних систем

Ви можете дізнатися попередню вартість цікавлять Вас робіт. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
Тел.: 0552-47-07-50
Моб.: 095-710-15-04
E-mail: mail@disbud.com.ua

  Кондиціювання – важливий елемент мікроклімату

  Системи кондиціонування діляться на побутові і промислові. Перші – встановлюються в житлових приміщеннях, другі – в офісах і розважальних центрах, басейнах, ресторанах та інших громадських будівлях. Монтаж систем кондиціонування проводиться з урахуванням технічних вимог для кожного об’єкта.

  Для підтримки мікроклімату використовуються касетні, канальні, стельові кондиціонери, спліт і мультиспліт комплекси, чиллер-фанкойли (відрізняються великою площею обслуговування). Вони забезпечують контроль температури повітря (шляхом охолодження або нагрівання), його очищення від частинок пилу і неприємного запаху.

  Від проектування до установки

  Майстри фірми пропонують повний цикл послуг з монтажу кондиціонування від створення проекту до запуску. Послуга включає такі етапи:

  • складання проектної документації;
  • затвердження плану клієнтом, узгодження термінів і фінансової сторони;
  • підбір і монтаж обладнання;
  • перевірка справного стану і запуск.

  Ми відповідальні за кожен елемент і ефективність цілого проекту. Якісне функціональне обладнання, дотримання термінів, індивідуальний підхід – переваги, які відзначають клієнти компанії.

  Щоб розрахувати, у скільки обійдеться монтаж систем кондиціонування повітря і вентиляції на об’єкті, зверніться до менеджера фірми.

  Розцінки на установку систем кондиціонування

  Ви можете дізнатися попередню вартість робіт які вас цікавлять. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

  Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
  Тел.: 0552-47-07-50
  Моб.: 095-710-15-04
  E-mail: mail@disbud.com.ua

   Магазин AKVAREL Магазин
   BASTA-PASTA
   Ресторан
   CHOPPER
   Магазин AKVAREL Магазин
   BASTA-PASTA
   Ресторан
   CHOPPER
   Магазин AKVAREL Магазин
   BASTA-PASTA
   Ресторан
   CHOPPER
   Магазин AKVAREL Магазин
   BASTA-PASTA
   Ресторан
   CHOPPER