Image Alt

Компанія

На сьогоднішній день компанія «ДІС Буд» має великий досвід роботи з державними та комерційними замовниками. Компанія зарекомендувала себе на ринку, як перевірений надійний партнер в сфері будівництва, ремонту та реконструкції будівель і споруд.

Серед наших клієнтів: девелоперська компанія «БУДХАУС ГРУП» (Budhouse Group), мережа кінотеатрів «Мультиплекс», ТРЦ «Фабрика», завод «Дунапак Таврія» (Dunapack Packaging) і безліч інших компаній і підприємств.

Колектив «ДІС Буд» – це команда професіоналів, досвідчених і висококваліфікованих фахівців, які постійно вдосконалюють свої навички та вміння.

Компанія «ДІС Буд», дотримується всіх норм будівельного законодавства, має дозвіл на виконання господарської діяльності з будівництва об’єктів до класу наслідків, що належать до категорії СС2. (Ліцензія № 2013043524)

Сукупність цих факторів дозволяє нашій компанії динамічно розвиватися і брати нові висоти на ринку будівельних послуг України.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів.

ДІС Буд – Будуємо Ваші мрії!

Гарантія якісного виконання робіт у встановлені терміни

Реалізація проектів будь-якої складності

Індивідуальний підхід до кожного проекту

Документальний супровід на весь час будівництва

Відправити заявку

Ви можете дізнатися попередню вартість робіт які вас цікавлять. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
Тел.: 0552-47-07-50
Моб.: 095-710-15-04
E-mail: mail@disbud.com.ua

  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER