Image Alt

Водопровід і каналізація

Водопровід і каналізація

Заміна каналізації і водопостачання

Пристрій зовнішнього водопроводу

Установка насосних станцій

Встановлення внутрішньої і зовнішньої каналізації

Монтаж септичних і вигрібних колодязів

Встановлення зливової каналізації

Встановлення жировловлювача

Гарантія якості виконаних робіт

Мінімальні терміни

Конкурентна вартість

Якісний сервіс обслуговування

Приклади робіт

Монтаж каналізаційних мереж

Прокладка каналізаційних труб проводиться на етапі будівництва або реконструкції. При складанні схеми враховуються особливості і характеристики приміщення. Інженери компанії спеціалізуються на прокладці двох типів каналізаційних систем:

 • внутрішньої – розводка водопроводу по будівлі від автономного або централізованого вузла. Цей вид робіт здійснюється з використанням поліпропіленових труб і скріплюючих фітингів;
 • зовнішньої – локальну очисну споруду з різною пропускною здатністю і місткістю. Монтаж вимагає застосування труб з підвищеною кільцевої жорсткістю.

Установка каналізації в приватному будинку або комерційному приміщенні починається з оцінки об’єкта, складання схеми прокладання труб, щоб виключити ризики поломок або аварійних ситуацій.

Заміна каналізації

Тривалість експлуатації каналізаційних систем залежить від якості води. Жорстка рідина – причина товстого осаду на внутрішній стороні труби. Він складається з солей, накипу, корозійних частинок, мінеральних відкладень. При збільшенні товщини осаду припиняється злив води. Комплексне рішення – заміна каналізаційних труб.

Установка нових комунікацій поліпшить злив рідини і очистить воду. Своєчасне оновлення системи виключає ризик протікання.

Етапи роботи

«ДІС Буд» пропонує комплекс послуг з прокладання каналізаційних каналів:

 • установка зовнішніх систем, використанних усередині приміщень, і очисних комунікацій;
 • прокладання зовнішніх мереж (котловани, зливні ями та ін.);
 • монтаж каналізаційних труб;
 • облаштування відводів і фанових стояків;
 • усунення неприємних запахів.

Майстри компанії працюють на різних об’єктах житлового та комерційного типу. Ми індивідуально підходимо до вирішення завдань, проводимо монтаж «під ключ» в Херсоні і інших регіонах країни.

Будівництво і заміна систем водопроводу

Прокладка водопроводу в землі проводиться з дотриманням технологій і встановлених норм. Ми працюємо з зовнішніми і внутрішніми комунікаціями. Перший вид представлений магістраллю, яка врізається в централізований вузол. Внутрішня комунікація складається з розведення, обладнання для нагріву, системи підготовки рідини для експлуатації в сантехнічних цілях.

Заміна і монтаж водопроводу з поліпропіленових труб проводиться в окремо-розташованих будинках, на території котеджних селищ і населених пунктів. З розробкою систем інженерами компанії «ДІС Буд» комунікації можуть використовуватися в різних географічних і кліматичних умовах, а природні ресурси витрачаються максимально раціонально.

Правила монтажу і етапи роботи

Прокладка зовнішніх систем водопостачання проводиться після детального дослідження місцевості. Інженери визначають рівень промерзання грунту, щоб виключити ймовірність виходу комунікації з ладу. Монтаж проводиться на глибині півметра від цього показника. При прокладанні комунікацій на рівні промерзань встановлюється теплоізоляція.

При прокладанні використовується траншейна або бестраншейная технологія. Другий спосіб не вимагає відновлювальних робіт після монтажу. Бестраншейная технологія застосовується на ділянках невеликої довжини.

Монтаж системи водопостачання з використанням паралельного прокладання проводиться на відстані не менше 1,5 метрів між трубами. Комунікації розміщуються на 40-50 см вище каналізаційної системи. У точках перетину встановлюються металеві гільзи.

Матеріальна сторона послуги

Вартість прокладки залежить від технічних характеристик, технологій, використовуваних матеріалів. Інженери компанії складають план робіт і схему комунікацій. Майстри приступають до виконання своїх завдань після узгодження цін і термінів з клієнтом.

Ми пропонуємо чесну вартість, гарантуємо прозорість цін і високу якість робіт. Зверніться до менеджера компанії, щоб узгодити деталі співпраці і проконсультуватися.

Розцінки на прокладку і заміну каналізації

Ви можете дізнатися попередню вартість робіт які вас цікавлять. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
Тел.: 0552-47-07-50
Моб.: 095-710-15-04
E-mail: mail@disbud.com.ua

  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER