Image Alt

Металоконструкції

Швидкомонтовані будівлі

Наша команда проектувальників, інженерів, будівельників та інших фахівців візьметься за проект будь-якої складності. Побудуємо «під ключ» склад для зберігання продукції, промислову або виробничу будівлю і інший потрібний об’єкт. Гарантуємо точне дотримання термінів і вигідні умови співпраці. Наші швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій і залізобетону виходять довговічними.

Будівництво ангарів

Швидкомонтовані склади

Посилення металом

Якщо посилення залізобетонних конструкцій житлового фонду часто пов’язано з надбудовою поверхів або старінням, у випадку з промисловими об’єктами причиною є ускладнення експлуатаційного режиму. Такі будови постійно піддаються вібраціям, перепадам температур, впливу хімічних речовин. Тому потрібно своєчасно виконати посилення і використовувати надійні матеріали.

Посилення отворів

Посилення металевих балок

Підсилення колон

Посилення ригелів

Посилення металом

Плазмова різка

Плазмова різка здійснюється за допомогою джерела плазмового різання і плазмотрона в автоматичному режимі, що дозволяє звести людський фактор до мінімуму. Завдяки сучасній системі ЧПУ, верстат здатний забезпечити абсолютну повторюваність виробів, а завдяки швидкісним серводвигунам, ШВП і прецизійним плоским напрямним гарантується висока продуктивність і в той же час якість продукції, що випускається.

Споруди в області дорожнього будівництва

В Україні все більше приділяється уваги обладнанню доріг відповідно до європейських норм. З цього випливає потреба у використанні бар’єрного огородження. Наша компанія якраз виробляє такі конструкції. Здійснюємо також монтаж дорожнього огородження бар’єрного типу, надаючи повний комплекс послуг.

Дорожнє огородження

Дорожні відбійники

Зупинки

Переваги компанії

Гарантія якості виконаних робіт

Мінімальні терміни

Конкурентна вартість

Якісний сервіс обслуговування

ПРОЕКТУВАННЯ

Проектний відділ підприємства «ДІС Буд» виконує розробку архітектурних проектів із металоконструкцій будь-якої складності. Фахівці компанії мають значний досвід і ряд успішно введених в експлуатацію об’єктів. Проектування металоконструкцій для будівель і споруд супроводжується розробкою необхідної документації.

Особливості проектів і сфери застосування

Інженери фірми розробляють монтажні схеми з КМ і КМД. Проектування металевих конструкцій здійснюється на основі креслень, в яких вказані:

 • загальні дані;
 • передбачуване навантаження  на несучі і фундамент;
 • розташування допоміжних і кріпильних елементів;
 • специфікації матеріалів.

Фахівцями складається проект додаткових елементів і вузлів, а також креслення загального виду конструкції. Послуга проектування актуальна при будівництві мансардних поверхів, торгових комплексів, ангарів, складів, сходових маршів, міжповерхових перекриттів і кроквяних систем, в основі яких металеві каркаси.

Виробництво

Одна з спеціалізацій підприємства «ДІС Буд» – виготовлення металоконструкцій. Інженери реалізують системи будь-якої складності і конфігурації. Виготовлення конструкції по кресленнях замовника супроводжується обробкою механічних деталей і кромок, свердлінням, фрезеруванням, шліфуванням, зняттям фасок під зварювальні шви та ін.

Нюанси роботи

Виробництво металоконструкцій виконується з застосуванням інноваційного обладнання та якісних матеріалів, фігурних і вольцованних елементів, таврових і двотаврових перерізів зварювання. Для обробки деталей використовуються молоткові, алкідні, полімерні та інші захисні і декоративні покриття.

Фахівці розробляють проекти на замовлення відповідно до технічного завдання. Будівельні і технологічні конструкції характеризуються стійкістю до корозії, технологічністю, жорсткістю і міцністю. Ми контролюємо кожен етап виробництва і дотримуємося узгоджених термінів виготовлення.

Монтаж

Компанія «ДІС Буд» виконує весь цикл робіт з металевими конструкціями: проектування, виготовлення, монтаж. Збірка здійснюється із застосуванням діючих норм безпеки та технологічного обладнання. Монтаж металоконструкцій включає зведення великих промислових об’єктів і будівництво невеликих споруд (сходів, огорож, майданчиків).

Етапи монтажу

Будівництво каркаса або основи починається з підготовчих робіт. На цьому етапі встановлюються поміст, тимчасовий майданчик, підбирається будівельна техніка.

Наступний крок – підготовка фундаменту. Інженери дотримуються максимальної точністі при вивірки і підливі основи. Грамотний підхід, досвід, якісні матеріали виключають ймовірність відхилень поверхні, які провокують зміщення.

Будівництво металоконструкцій закінчується складанням і кріпленням каркаса. Фінальному процесу передує посилення елементів і фарбування деталей.

Будівельна фірма «ДІС Буд» – ваш надійний партнер

Виготовлення металоконструкцій, обробка, фарбування деталей, посилення несучих, збірка споруд – одні з послуг підприємства. Інженерами компанії проводиться будівництво із застосуванням технологічного, інноваційного обладнання та дотриманням діючих стандартів. За плечима – маса успішних проектів. Будівництво металоконструкцій і інша діяльність фірми здійснюється по всій країні.

Застосування і переваги металевих конструкцій

В основі будівель – міцний і надійний каркас. Ми створюємо вироби, що відповідають чинним нормам. Виробництво металоконструкцій включає розробку проектів для невеликих споруд (міжповерхових перекриттів, сходових майданчиків, мансардних поверхів), а також великих промислових і торгових об’єктів (склади, ангари, розважальні та ігрові комплекси).

Вироби із сплавів широко використовуються для монтажу будівель нестандартної конфігурації, реалізації різних архітектурних рішень. Переваги металевих конструкцій:

 • легкість і висока швидкість збірки;
 • стійкість до корозії, навантажень, механічних пошкоджень;
 • жорсткість і міцність.

Продукція представлена великим вибором виробів для будівництва або технологічних робіт: балки, рейки, колони, листові пласти, плоскі або просторові системи.

Особливості виробництва

Виготовлення та монтаж металоконструкцій включає створення проекту, обробку елементів, перевезення на місце збірки і будівництво. В основі матеріалу – високоякісна сталь і алюмінієві сплави. Щоб підвищити міцнісні виробів, захистити їх від корозії, а також в естетичних цілях, вони покриваються полімерними, молотковими, алкідними, епоксидними складами або обробляються холодним цинкуванням.

Інженерами проводиться монтаж металоконструкцій різної конфігурації за кресленнями замовника. Наші фахівці також самостійно розроблять проект, грунтуючись на вимогах клієнта. Вартість робіт по монтажу металоконструкцій, створення архітектурної схеми на замовлення та інших послуг формується розмірами, складністю робіт, віддаленістю пункту доставки.

Чому «ДІС Буд»

Ми намагаємося запропонувати комфортні та вигідні умови для кожного. Причини замовити послуги у нас:

 • індивідуальний підхід;
 • реалізація проектів будь-якої складності;
 • узгоджені терміни;
 • широкий комплекс послуг;
 • професіоналізм;
 • великий досвід роботи.

Цікавить ціна за тонну і інші деталі співпраці? Зверніться до менеджера компанії. На сайті вказані контакти для зв’язку.

Вартість монтажу металоконструкцій

Ви можете дізнатися попередню вартість робіт які вас цікавлять. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
Тел.: 0552-47-07-50
Моб.: 095-710-15-04
E-mail: mail@disbud.com.ua

  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER