Image Alt

Загальнобудівельні послуги

БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ

Благоустрій територій – це відмінний спосіб поліпшити вигляд і функціональний стан ділянки. Роботи включають заходи з озеленення, встановлення штучних водойм, монтажу будови і архітектурних елементів. Все це вимагає досвіду і навичок, тому краще всього замовляти такі послуги у фахівців.

Дизайн інтер'єрів

Ландшафтний дизайн

ПОКРІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Облаштування даху – важливий етап будівництва будинку. Від цього конструктивного елемента залежить надійність захисту будівлі від несприятливих погодних впливів. Тому ми рекомендуємо довіряти покрівельні роботи фахівцям, які зможуть побудувати міцний і красивий дах.

Майстри «ДІС Буд» виконають монтаж покрівлі грамотно і з точним дотриманням термінів. Ми формуємо адекватні ціни за укладку м2 даху, щоб ви могли замовити послуги і вписатися в виділений бюджет.

Встановлення м'якої покрівлі

Встановлення скатної покрівлі

Ремонт і обслуговування м'якої покрівлі

ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ

Будівництву будинків, благоустрою територій часто передують земляні роботи. Від цього залежить успіх реалізації проекту і подальша експлуатація будівлі, ділянки. Тому до організації і проведення земляних робіт пред’явлені високі вимоги.

Наша компанія має достатньо досвіду в наданні таких послуг. Вирішимо питання будь-якої складності, пов’язані з улаштуванням траншей, котлованів і т. д.

Відрив траншей і котлованів

Монолітно каркасне будівництво

Планування грунту, нівелювання

Створення піщаної подушки

ДЕМОНТАЖ БУДИНКІВ І СПОРУД

Компанія «ДІС Буд» надає різні види ремонтних, будівельних та інших послуг. Якщо вам знадобився демонтаж будівель, звертайтеся. Займаємося знесенням споруд з дерева, цегли, бетону, моноліту, а також комбінованих конструкцій. Використовуємо сучасну спецтехніку, устаткування, які прискорюють процес і роблять його абсолютно безпечним для оточуючих.

Переваги компанії

Гарантія якості виконаних робіт

Мінімальні терміни

Конкурентна вартість

Якісний сервіс обслуговування

Приклади робіт

Відправити заявку

Ви можете дізнатися попередню вартість робіт які вас цікавлять. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
Тел.: 0552-47-07-50
Моб.: 095-710-15-04
E-mail: mail@disbud.com.ua

  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER