Image Alt

Електромонтаж

blank

Електромонтаж

Блискавкозахист і заземлення

Системи обліку електроенергії

Монтаж освітлення зовнішньої реклами

Силовые сети

Ландшафтне і садове освітлення

Пристрій і монтаж трансформаторних підстанцій

Пристрій розподільних пунктів

Види і проведення електромонтажу від «ДІС Буд»

Майстри компанії проводять демонтаж і перепланування комунікацій «під ключ». Процес включає усунення несправних мереж, підготовку приміщення до прокладання нових каналів і формування отворів.

Перед монтажем проводиться розмітка. Вона включає планування місць для проходження комунікацій, установки освітлювальних елементів, розеток і вимикачів. Прокладка технічних отворів, коробів і власників для кабелів супроводжується формуванням заглиблень в стіні, розміщенням проводів і фіксацією контактних груп.

Етапи проведення робіт

blank

ЗНАЙОМСТВО З ОБ'ЄКТОМ

Електромонтажні роботи починаються зі збору інформації про об'єкт (креслення приміщень, плани інженерних мереж і т. Д.). Інженери виїжджають до пункту призначення, складають і узгоджують проект з замовником.
blank

СКЛАДАННЯ кошторису РОБІТ

На основі зібраної документації, розробляється план. Проект дозволяє попередньо розрахувати, у скільки обійдуться електромонтажні роботи. Майстри враховують матеріальні витрати на обладнання, матеріали та витратні матеріали. Окремо прораховується вартість електромонтажу. Такий підхід до матеріального питання робить ціну прозорою для клієнтів.
blank

ПОГОДЖЕННЯ СТРОКІВ І ГРАФІКА РОБІТ

Майстри виконують свої завдання відповідно до проектної документації, попередньо уточнюючи всі деталі з замовниками. Інженери оцінюють весь обсяг електромонтажу і складають план. Після затвердження проекту майстри приступають до виконання своїх завдань.
blank

ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ РОБІТ

Інженери починають прокладку комунікацій після повної передоплати. Кошти витрачаються на придбання витратних матеріалів та необхідного для роботи обладнання. Наші послуги включають складання конструкцій, прокладку комунікацій, поєднання компонентів, пуск і перевірку експлуатаційного стану каналів. Електромонтаж проводиться в торгових центрах, магазинах, салонах, офісах і т. Д. Прокладка інженерних мереж здійснюється на етапі будівництва будинку або реконструкції приміщень.
blank

Здача виконаної роботи

Будівля вводиться в експлуатацію після огляду комунікацій. Клієнт повинен переконатися в справності елементів освітлення та всього електрообладнання. Грамотний підхід до прокладання мереж дозволяє користуватися приладами і струмопровідними системами в межах допустимих навантажень.

Переваги компанії

blank

Гарантія якості виконаних робіт

blank

Мінімальні терміни

blank

Конкурентна вартість

blank

Якісний сервіс обслуговування

Приклади робіт

Відправити заявку

Ви можете дізнатися попередню вартість робіт які вас цікавлять. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
Тел.: 0552-47-07-50
Моб.: 095-710-15-04
E-mail: mail@disbud.com.ua

  blank Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  blank blank Ресторан
  CHOPPER
  blank Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  blank blank Ресторан
  CHOPPER
  blank Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  blank blank Ресторан
  CHOPPER
  blank Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  blank blank Ресторан
  CHOPPER