Image Alt

Електромонтаж

Електромонтаж

Блискавкозахист і заземлення

Системи обліку електроенергії

Монтаж освітлення зовнішньої реклами

Силові мережі

Ландшафтне і садове освітлення

Встановлення і монтаж трансформаторних підстанцій

Встановлення розподільних пунктів

Види і проведення електромонтажу від «ДІС Буд»

Майстри компанії проводять демонтаж і перепланування комунікацій «під ключ». Процес включає усунення несправних мереж, підготовку приміщення до прокладання нових каналів і формування отворів.

Перед монтажем проводиться розмітка. Вона включає планування місць для проходження комунікацій, установки освітлювальних елементів, розеток і вимикачів. Прокладка технічних отворів, коробів і тримачів для кабелів супроводжується формуванням заглиблень в стіні, розміщенням проводів і фіксацією контактних груп.

Етапи проведення робіт

ЗНАЙОМСТВО З ОБ'ЄКТОМ

Електромонтажні роботи починаються зі збору інформації про об'єкт (креслення приміщень, плани інженерних мереж і т. Д.). Інженери виїжджають до пункту призначення, складають і узгоджують проект з замовником.

СКЛАДАННЯ КОШТОРИСУ РОБІТ

На основі зібраної документації, розробляється план. Проект дозволяє попередньо розрахувати, у скільки обійдуться електромонтажні роботи. Майстри враховують матеріальні витрати на обладнання, матеріали та витратні матеріали. Окремо прораховується вартість електромонтажу. Такий підхід до матеріального питання робить ціну прозорою для клієнтів.

ПОГОДЖЕННЯ ТЕРМІНІВ І ГРАФІКА РОБІТ

Майстри виконують свої завдання відповідно до проектної документації, попередньо уточнюючи всі деталі з замовниками. Інженери оцінюють весь обсяг електромонтажу і складають план. Після затвердження проекту майстри приступають до виконання своїх завдань.

ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИХ РОБІТ

Інженери починають прокладку комунікацій після повної передоплати. Кошти витрачаються на придбання витратних матеріалів та необхідного для роботи обладнання. Наші послуги включають складання конструкцій, прокладку комунікацій, поєднання компонентів, пуск і перевірку експлуатаційного стану каналів. Електромонтаж проводиться в торгових центрах, магазинах, салонах, офісах і т. Д. Прокладка інженерних мереж здійснюється на етапі будівництва будинку або реконструкції приміщень.

ЗДАЧА ВИКОНАНОЇ РОБОТИ

Будівля вводиться в експлуатацію після огляду комунікацій. Клієнт повинен переконатися в справності елементів освітлення та всього електрообладнання. Грамотний підхід до прокладання мереж дозволяє користуватися приладами і струмопровідними системами в межах допустимих навантажень.

Переваги компанії

Гарантія якості виконаних робіт

Мінімальні терміни

Конкурентна вартість

Якісний сервіс обслуговування

Приклади робіт

Відправити заявку

Ви можете дізнатися попередню вартість робіт які вас цікавлять. Вкажіть Ваші контактні дані, ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Адрес: м. Херсон, вул. Патона, 4
Тел.: 0552-47-07-50
Моб.: 095-710-15-04
E-mail: mail@disbud.com.ua

  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER
  Магазин AKVAREL Магазин
  BASTA-PASTA
  Ресторан
  CHOPPER